Інші види спорту

Всіх учнів 2-4 класів Львова безкоштовно навчатимуть плавати

Відтепер всі учні 2-4 класів Львова зможуть безкоштовно навчатись плаванню. Йдеться про навчання плавання у шкільних басейнах під час канікул тих дітей, які вчаться у школах без басейнів. Відповідне рішення підтримали на сесії Львівської міської ради.

«Не в кожній школі Львова є басейн. В тих школах, де вони є, діти мають нагоду навчитись поводитись на воді і плавати. Але, на жаль, діти інших шкіл такої можливості не мають. Враховуючи те, що в нас є осінні, зимові, весняні і довгі літні канікули ми ініціювали ідею, щоб в цей період шкільними басейнами користувались діти з тих навчальних закладів, які не мають басейнів. Ми хочемо, щоб всі наші учні вміли плавати, і це рішення – прекрасна нагода реалізувати наш намір», – розповідає Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львова.

Програма початкового навчання дітей з плавання у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади діятиме упродовж 2024 року.

Її завданнями є:

• розвиток безпекових навичок на воді;

• вивчення базових правил безпеки на воді та створення умов для розвитку впевненості та самостійності дітей під час плавання;

• навчання базових плавальних навичок та забезпечення ефективного вивчення основних технік плавання;

• оволодіння життєво необхідною навичкою плавання;

• розвиток фізичних якостей та координації рухів.

«Це чудова ініціатива, завдяки якій зможемо залучити якнайбільше дітей до здорового способу життя. Ми сьогодні розвиваємо спортивні шкільні ліги в громаді. І дуже сподіваюся, що ті учні, які здобудуть необхідні навики завдяки цій програмі, згодом вже братимуть участь у шкільній лізі з плавання», – наголошує Антон Нікулін, керівник управління спорту Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews