Новини культури

16 танцюристів Народного ансамблю бального танцю «Оксамит» отримали звання кандидатів у майстри спорту

Їх відзначили під час «Зимового балу»

Вразили майстерністю, грацією та високим професіоналізмом – у ці дні відбувся традиційний підсумковий «Зимовий бал» танцюристів ансамблю бального танцю «Оксамит».

У просторому холі Народного дому впродовж кількох годин оксамитівці вражали майстерним виконанням танцювальних композицій за сезон. Усі номери «Оксамиту» присутні щедро винагороджували оплесками та вигуками «Браво».

Почесним гостем свята був міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник громади подякував керівниці «Оксамиту» Лесі Калічак та усім бальникам за те, що прославляють рідне місто на численних конкурсах, змаганнях та танцювальних батлах. Відтак, Тарас Кучма вручив керівниці «Оксамиту» Грамоту від Дрогобицької міської ради за активну громадську позицію, високий рівень танцювальної майстерності та систематичну популяризацію Дрогобича на Всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Окрім цього, Тарас Кучма виконав приємну місію та вручив посвідчення кандидатів у майстри спорту 16-м бальникам «Оксамиту». Уся річ у тому, що цьогоріч окремі танцюристи «Оксамиту» брали участь в офіційному Кубку України зі спортивних танців та вибороли на престижних змаганнях перше місце. Масштабний танцювальний турнір відбувся в місті Лева. До участі в змаганнях зголосилось кілька десятків танцювальних ансамблів із різних куточків та регіонів України. Кожен із них вражав своєю майстерністю, постановкою номерів та костюмами. В результаті змагань «Оксамит» виборов І місце у номінації – «Формейшин» (ансамбль). Учасники «Оксамиту» отримали Кубок та Диплом, які засвідчують перемогу дрогобицького танцювального колективу. Також 16-м танцюристам присвоєно звання кандидатів у майстри спорту.

Під оплески присутніх Тарас Кучма вручив танцюристам дані посвідчення та побажав подальших перемог та здобутків на танцювальних змаганнях.

Голос Сокальщини на GoogleNews