Про великі підприємства

Шахти ДП”Львіввугілля” під час карантину працюють в обмеженому режимі

25 березня 2020 р. розпорядженням Кабінету Міністрів України   № 338-р. на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та продовжено карантин до 24.04.2020р.

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, матеріальних і фінансових втрат від тривалого простою, 2 квітня на спільному засіданні Ради директорів та штабу з питань по запобіганню поширення коронавірусу COVID-19 ДП «Львіввугілля» керівники відокремлених підрозділів спільно с профспілками обговорили ситуацію та вирішили: відновити роботу відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» в обмеженому режимі з залученням до роботи мінімально необхідної кількості працівників.

  • Оплата праці працівників, залучених до роботи під час карантину, проводиться по фактичних показниках роботи за фактично відпрацьований час, але не менше середнього заробітку.
  • Визнати не залучених до роботи в обмеженому режимі працівників           такими, що знаходяться у простої не з вини працівника, простої  оформити відповідними документами.
  • Відповідно ст.113 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX від 30 березня 2020 р. , час простою працівників оплачуватиметься з розрахунку двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).
  • Також не обмежується надання належних працівникам відпусток та час перебування у відпустці без збереження заробітної плати, а якщо є можливість та необхідність, запроваджується гнучкий  режим робочого часу, та (або) доручається окремим категоріям працівників виконувати роботу, визначену трудовим договором, дистанційно.

(Розпорядження додається).

Уся подальша інформація – на офіційних ресурсах держпідприємства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.