Про економіку

«Діти, яких евакуювали за кордон через Львівщину обов’язково повернуться додому», – Володимир Лис

Від початку вторгнення росії на територію України, активно почали евакуйовувати дітей-сиріт, дітей зі спецзакладів та інтернатів. Окремі групи виїжджають через Львівську область за кордон.

«Ми маємо інформацію, що деяким дітям з України, які виїхали закордон, надали статус біженця. Це неприпустимо, бо дитина може мати офіційних представників, батьків, але через обставини змушена була шукати прихисток в іншому місці. Наш обов’язок, щоб кожна дитина повернулась в Україну», – начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

В останні кілька днів почастішали випадки евакуації дітей без супроводу дорослих. Лише за минулі два дні на Львівщині зафіксували 6 таких дітей. Тож, якщо ви помітили неповнолітню дитину, прохання звертатись до служби у справах дітей або в поліцію за номером «102».

Організованими групами в область продовжують прибувати діти, віком від 0 до 17 років. Найближчими днями Німеччина прийме до себе майже 40 дітей зі спеціалізованого будинку дитини, які потребують паліативної допомоги.

До області евакуювали також групу немовлят з Сєверодонецька віком до 4 років. Зараз Львівщина готова прийняти ще близько тисячі дітей.

Володимир Лис також повідомив, що немає спрощеної системи усиновлення дітей, які прибувають з різних областей. Подружжя може лише тимчасово доглядати за дитиною. Пам’ятаємо, якщо дитина приїхала без супроводу дорослих, це не означає, що вона сирота. Усі розуміємо, що у час війни не усі батьки мають змогу залишити свій регіон.

65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.