Про економіку

В час карантину надійним наповнювачем бюджету на Львівщині є бюджетна сфера

Департамент фінансів Львівської ОДА проаналізував десятку найбільших платників податку в розрізі кожної територіальної громади Львівщини. В період карантину бюджетні установи і організації перебувають у значно кращому становищі в частині сплати податку на доходи фізичних осіб порівняно зі сферою підприємництва.

У більшості громад Львівщини (42 із 73) кількість «бюджетників» та бізнесу в десятці найбільших платників ПДФО майже однакова.

17 громад в плані надходжень податку залежать від сфери підприємництва значно більше, ніж бюджетної сфери. Особливо це стосується Грабовецько-Дулібівської, Мурованської, Підберізцівської, Сокільницької, Червоноградської громад, де з десяти найбільших платників бізнес представляють вісім платників, та Славської ТГ, у якої в десятці лідерів лише одна бюджетна установа.

Натомість, 13 територіальних громад Львівщини в плані ПДФО залежать від «бюджетників» помітно більше, ніж від бізнесу. Виділяються тут Добромильська, Дрогобицька, Мостиська громади, у яких в десятці найбільших платників податку бюджетну сферу представляють вісім, і особливо Турківська ТГ, де 9 з 10 лідерів – «бюджетники».

У департаменті фінансів зауважують, що в час карантину надійнішим наповнювачем бюджету є бюджетна сфера. Проте майбутнє все ж за сферою підприємництва, адже ми всі розраховуємо на послаблення карантинних обмежень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.