Про економіку

У Львові ветеран із допомогою міської влади розширив свій бізнес

Підприємець Василь Гук почав займатися власним бізнесом у 2018 році. Чоловік виготовляє металеві вироби: огорожі, паркани, ворота та усе, що пов’язано з металом. З допомогою міста він отримав грант на розвиток та розширив свою справу. Цьогоріч за результатами конкурсу місто підтримало 53 ветеранів та їх рідних, які хочуть розвивати власну справу.

«Наша компанія називається «Огорожа ПЛЮС». На нашому сайті можна зробити замовлення і ми відправимо його вам в будь-яку точку України, а також Європи та навіть світу», – каже підприємець Василь Гук.

З 2014 по 2015 рік чоловік був у війську, а згодом повернувся до власної справи. З соцмереж дізнався про ваучерну підтримку для ветеранів від Львівської міської ради і вирішив скористатися нагодою розширити свій бізнес.

«Це для мене нові горизонти, нові перспективи і мені стало цікаво подати такий проєкт, який зацікавив би міську раду», – розповідає Василь.

Чоловік став переможцем конкурсу і отримав 300 тисяч гривень, за які придбав спеціальне обладнання для металу.

«Ми придбали станок для згинання металу. Він нам дозволяє не просто купувати готовий продукт і лише займатися дистрибуцією, а самостійно виготовляти власну продукцію, тим самим залишаючи кошти у Львові. Фактично у нас тепер є власне виробництво», – каже Василь Гук.

Ветеран радить тим, хто хоче розвивати власний бізнес, подаватися на програми ваучерної підтримки для підприємців від Львівської міської ради.

«Це дуже крута можливість для ветеранів. Коли ветерани повертаються з війни і проходять реабілітаційний період, то багато з них стикаються з тим, що для власної справи мусять все придбати самостійно. Тут Львівська міська рада робить такий чималий крок, дає бюджет у розмірі 8 000 у.о. – тобто, я вважаю, що за ці гроші можна на початках не щось грандіозне, але точно зробити перший крок для розвитку власної справи. Це досить немалі кошти.

Я для себе колись вирішив займатися власною справою і я це зробив. Це звісно дуже індивідуально, але якщо є ідея та бажання, – чому б ні?», – розповів Василь Гук.

Нагадаємо, Львівська міська рада надає ваучерну підтримку у розмірі до 300 тисяч гривень ветеранам та їх рідним на розвиток власної справи. За результатами конкурсу цьогоріч 53 ветерани отримають фінансову підтримку на розвиток бізнесу.

Зазначимо, минулоріч 30 ветеранів та їхніх дружин отримали ваучерну підтримку до 300 тисяч гривень на започаткування чи розвиток власної справи.

Загалом Львівська міська рада пропонує вже 13 різних ваучерів для допомоги підприємцям.

У 2023 році на підтримку бізнесу з міського бюджету виділили 492 ваучери на 46,4 млн грн.

Раніше ми розповідали про бізнеси ветеранів та їх дружин, які підтримало місто: салон краси дружини ветерана Людмили Беднарської, реабілітаційний кабінет ветерана Олега Зайця, «Сад мрії» ветерана Андрія Дробіта, волонтерський автосервіс ветерана Станіслава Лісового, екоферму ветерана Романа Качалаби, творчу майстерню «Дивна птаха» дружини ветерана Марини Тітаренко, фотостудію «Спалах» ветерана Романа Парамущака та мобільну доставку ветерана Юрія Опалінського.

Голос Сокальщини на GoogleNews