Стислий огляд подій

На Дрогобичинні перевізник нелегально курсував на одному з приміських автобусних маршрутів

Йдеться про автобусний маршрут сполученням Трускавець – Східниця.

На Львівщині перевірили дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію. Відтак перевірили роботу перевізників МПП «Транспортник» та МКП «Транс-Екіпаж».

До перевірок залучили працівників управління транспорту департаменту дорожнього господарства ЛОВА, працівників відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області та інспекторів відділу державного нагляду області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Під час спільного рейдового огляду перевірили 25 транспортних засобів та зафіксували низку недоліків через неналежний технічний і санітарний стан транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів.

Водії автотранспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства, сам автобус перевіряє механік перед виїздом, про що він робить відповідний запис у журналі випуску транспортних засобів на лінію.

«За підсумками виявили транспортні засоби перевізника МПП «Транспортник» з трафаретом автобусного маршруту № 176 Трускавець АС – Східниця, який згідно з чинним договором повинен обслуговувати перевізник ТОВ «ТРАНССІТІ». У зв’язку з цим, працівники відділу державного нагляду у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті склали на підприємство МПП «Транспортник» два акти про порушення вимог статті 39 Закону України. За це передбачений штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

До слова: На Львівщині перевірили роботу перевізників, які обслуговують автобусні маршрути Дрогобиччини

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» – 1545.

Голос Сокальщини на GoogleNews