АТО

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ, ВОЇНУ МИХАЙЛУ МОМОТКУ

У боротьбі з російським агресором загинув на захисті України гірник шахти «Степова» Михайло Момоток. Завтра, 20 травня, о 20:00 відбудеться Заупокійне Богослужіння за загиблим Героєм у церкві св Варвари (м.Червоноград). У суботу, 21 травня, о 07:00 – чин похорону. Поховають Героя на Рівненщині.

Адміністрація ДП «Львіввугілля», Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда, трудовий колектив та профспілкові організації шахти «Степова», уся шахтарська спільнота Прибужжя глибоко сумують з приводу смерті воїна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій його душі.

Вічна пам´ять Герою – захиснику України! 

ДОВІДКА  Михайло Володимирович Момоток народився 28 серпня 1973 року. Працював  на шахті «Відродження» у 1995-2001 роках.  З  грудня 2018 року працював на шахті «Степова», гірником з ремонту гірничих виробок на дільниці ремонтно-відновлювальних робіт. Мобілізований до лав Збройних Сил України у березні. Мешканець м.Червоноград, Львівської обл. У скорботі за загиблим – дружина та двоє дочок, близькі та друзі.

 

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.