Листи до редакції

В області запрацює мережа «Медична Львівщина – Захисницям»

В області запрацює мережа «Медична Львівщина – Захисницям»

Проєкт спрямований на розширення доступу до медичних послуг на території Львівської області для ветеранок, захисниць, матерів, дівчаток та інших родичок ветеранів, ветеранок, Захисниць та Захисників, в тому числі полеглих, полонених та зниклих безвісти.

Мережу «Медична Львівщина – Захисницям» представлятимуть заклади у сфері охорони здоров’я різної форми власності (клініки, лабораторії, кабінети тощо), які пропонують безкоштовні або пільгові послуги для Захисниць, та членів сімей Захисниць та Захисників як символ вдячності, турботи про них та соціальної відповідальності перед суспільством.

Проєкт спрямований на розширення  доступу до медичних послуг на території Львівської області для ветеранок, захисниць, матерів, дівчаток та інших родичок ветеранів, ветеранок, Захисниць та Захисників, в тому числі полеглих, полонених та зниклих безвісти.

Також в рамках проєкту планують організувати 8 зустрічей з представниками  влади та медичних закладів, проводити особисті зустрічі з представниками медичного бізнесу Львівщини, для формування мережі медичних закладів шляхом підписання меморандумів про надання безкоштовних/пільгових послуг. Загалом планують підписати 40 меморандумів з медичними закладами.

Карту закладів розмістять на ресурсах партнерів та органів влади.

Зазначимо, що у квітні цього року на Львівщині затвердили регіональний план дій для виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», адаптований до умов повномасштабної війни.

Щоб сприяти ефективній реалізації Резолюції, в області функціонує Коаліція «Львівщина-1325», яка працює за підтримки Українського Жіночого Фонду. На виконання Регіонального плану дій, організації-члени Коаліції «Львівщина-1325» — ГО «Перший жіночий ветеранський простір «РеХаб», ГО «Родини полеглих Героїв Львівщини», ГО «Центр допомоги сім’ям учасників АТО», за підтримки Українського Жіночого Фонду започаткували мережу «Медична Львівщина – Захисницям». Крім того, робота такої мережі стане помічним фактором у виконанні Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини у сфері реабілітації та охорони здоров’я.

Більше про ветеранські громадські організації можна дізнатись тут — https://loda.gov.ua/services/text/74255

На даний час вже налагоджена співпраця з Медичним центром Novo, для надання високотехнологічних медичних послуг для учасників УБД, та родинам осіб зниклих безвісти за особливих обставин. Є можливість отримати безкоштовне обстеження таких дороговартісних процедур як: магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп’ютерна томографія (КТ), ендоскопія, ультразвукова діагностика (УЗД), та можливість консультації фахових лікарів.

Також, Перший жіночий ветеранський простір «РеХаб» спільно з КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» продовжує надавати безкоштовні консультації та огляди у гінеколога, УЗД та мамографію для родин Захисників.

Нагадуємо що розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 24.10.2022 № 513/0/5-22ВА затверджена Концепція підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини. Також розпорядженням від 16.06.2023 № 457/0/5-23ВА затверджений План заходів щодо реалізації Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини.

За додатковою інформацією можна звертатися: т. 0985198920, вул. Т. Бобанича «Хаммера», 1А, Будинок воїна.

ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews