Святкові події

Львівський обласний гуманітарний хаб відправив тисячу великодніх наборів воїнам на передову

За ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького Гуманітарний хаб сформував тисячу великодніх наборів для військових.

У наборі сухпайок, паска, ковбасні вироби, кава, чай, тушонки, енергетичні батончики.

Паску випікали небайдужі господині з фермерських продуктів, які надали соціально відповідальні підприємці. Енергетичні батончики та консервоване тушковане м'ясо  власноруч робили волонтери. Сухпайки вже тривалий час роблять при Гуманітарному штабі.

Сьогодні ці великодні набори повезли до воїнів із військових частин області, які захищають Україну на передовій.

 «Дякую кожному, хто долучився до ініціативи. Кожному, хто давав продукти, пік паски, робив заготовки. Кожному, хто робить вже це тривалий час і хто тільки розпочав. Ваша праця – надважлива, адже кожен з вас тримає фронт, тут в тилу, щоб воїни, які на передовій відчували підтримку і бачили підмогу», — зазначив Максим Козицький.

Ініціативу продовжуватимуть і надалі. Сухпайки збиратимуть, формуватимуть та надсилатимуть військовим на територіях, де ведуться активні бої.

Львівський обласний гуманітарний хаб відправив тисячу великодніх наборів воїнам на передову Львівський обласний гуманітарний хаб відправив тисячу великодніх наборів воїнам на передову Львівський обласний гуманітарний хаб відправив тисячу великодніх наборів воїнам на передову Львівський обласний гуманітарний хаб відправив тисячу великодніх наборів воїнам на передову

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.