Головна / Про освіту / З 12 по 20 травня в Україні було проголошено Тиждень науки

З 12 по 20 травня в Україні було проголошено Тиждень науки

Оскільки учні 4(8)-6(10) класів Сокальської гімназії імені Олега Романіва готуються до захисту науково-дослідницьких робіт, то тематика Тижня була актуальною. На лінійці заступник директора з науково-методичної роботи Н. Я. Генташ вручила дипломи учасникам і лауреатам заочних інтелектуальних конкурсів: «Колосок», «Олімпус», «Грінвіч» та команді «Бандерівці», яка зайняла ІІ місце в обласному чемпіонаті інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Учениця 7(11)Б класу, дійсний член Сокальської МАН Ірина Кінах розповіла про участь у Всеукраїнському захисті науководослідницьких робіт, під час якого здобула перемогу в Києві. Ровесники Ірини щиро раділи її успіхам, а от молодші гімназисти натхненно скандували юному науковцю: «Молодець!»

У цей час ми вирішили провести опитування серед старшокласників, щоб з’ясувати п’ять найважливіших причин, чому вони обрали навчання в гімназії і чого очікують у майбутньому. Пропонуємо вашій увазі думки декого із них:

«Я пишаюся цим закладом і його історією. Саме тут зможу підготуватися до вступу в ВНЗ. Мені подобається носити статус гімназиста» (Максим Чоп).

«Тому що в гімназії вчителі застосовують індивідуальний підхід до кожного учня. Я пишаюся багатою історією нашого навчального закладу» (Олег Цьох).

«У гімназії є конкуренція між учнями, це дає стимул розвиватися і прагнути до нових цілей» (Сергій Крохмаль).

«Тут можна отримати хороші знання, учителі дуже добре пояснюють матеріал, тому легко зрозуміти. Серед учнів – найбільш обдаровані діти міста Сокаля та навколишніх сіл» (Максим Павлюк).

«Тут відповідально ставляться до навчального процесу. Система навчального процесу дає змогу звикнути до майбутнього навчання у виші, тут отримують великий багаж знань і життєвого досвіду» (Назар Лисяк).

На мою думку, у гімназії найкращі вчителі, цікаві уроки, різні конкурси та святкові програми. Є багато вчителівдрузів, які демократично співпрацюють. Ставлення учителів, як до власних дітей. Хоч важко вчитися, але багато нового, що пригодиться в житті (Марія Кінах).

«У гімназії викладають найдосвідченіші вчителі, які з розумінням ставляться до кожного учня. Тут прагну здобути високий рівень знань, що у майбутньому дозволить вступити у престижний іноземний вищий навчальний заклад» (Владислав Гнатюк).

Деякі учні вирішили анонімно висловити свої думки, серед них найчастіше: високий рівень навчання, поглиблене навчання окремих предметів, це найкраща школа в Сокалі, рівність усіх учнів у школі, справедливість у навчанні і оцінюванні, є право на свою думку.

Старшокласники також пропонували і деякі реформи, серед яких пропозиції обирати для поглибленого вивчення ті предмети, які потрібні для вступу в ВНЗ, збудувати басейн, модернізувати спортзал, покращити рівень ІТкомукацій, шкільну форму зробити демократичнішою і реставрувати стерті столітні сходи…

Як бачимо, після двадцяти років функціонування відродженої гімназії, є чим гордитися нашим учням, але є і нам над чим працювати і вдосконалюватися. Отож, працюючи над змінами до концепції розвитку гімназії, враховуємо думку гімназистів.

Любов ОМЕЛЯШ, директор Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!