Легка атлетика

Легкоатлети Львівщини вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України

У неділю, 16 серпня, в Луцьку на стадіоні “Авангард” завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики. У перший день, 15 серпня, збірна легкоатлетів Львівщини вибороли чотири медалі.

Зокрема, на дистанції 1500 м чемпіонкою стала львів’янка Орися Дем‘янюк. На дистанції 3000 м з перешкодами найкращий результат продемонстрував представник Львівщини Роман Ростикус. У цій же дисципліні бронзовим призером став львів’янин Костянтин Коляда. У штовханні ядра серед чоловіків не було рівних Степану Дем’янчуку.

Нагадаємо: Троє львів’ян стали чемпіонами України з ультра-марафону

Не менш продуктивним видався другий день змагань: чемпіоном України у метанні списа став львів’янин Дмитро Шеремет. Орися Дем’янюк у бігу на 800 м стала срібною призеркою, а Віталій Гаюк став другим у десятиборстві. Роман Ростикус фінішував третім у бігу на 5000 м, а Тамара Євдокимова виборола бронзу у метанні списа.

У командному заліку Львівщина стала третьою у метанні та другою у багатоборстві.

“Ми оновили та продовжуємо оновлювати спортивну базу для тренувань легкоатлетів Львівщини, і бачимо, як з кожним роком наші спортсмени демонструють якісніші результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після повноцінного завершення реконструкції стадіону “СКІФ” Львівщина має усі шанси стати центром легкоатлетичного життя України та займати найвищі сходинки у європейських турнірах”, – зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.