Легка атлетика

Львів’янин Тарас Сало – віцечемпіон з марафону Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

13 вересня в болгарському місті Кюстендин відбулися змагання з марафонського бігу (Balkan Marathon Championships) в рамках чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Участь у змаганнях взяли четверо українців, серед них і львів’янин Тарас Сало.

З часом 2:51,51 наш краянин, який є багаторазовим призером чемпіонатів України з кросу, гірського бігу, бігу на шосе, переможцем багатьох міжнародних марафонів, майстром спорту України, в Болгарії фінішував шостим. А переміг з результатом 2:28,17 дніпрянин Артем Казбан. В командному заліку український дует став другим (05:20,08), поступившись збірній Туреччини (05:06,50).

У змаганнях жінок командний кубок дістався українкам Юлії Тарасовій і Світлані Советченко. В індивідуальному заліку дівчата стали, відповідно, другою і третьою.