Легка атлетика

У неділю львівські легкоатлети здобули призові місця на Чемпіонаті України в Луцьку

Загалом – 2 “золота” та 3 “бронзи”

30 серпня, в Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики. В другий (і заключний) змагальний день львівські легкоатлети виграли дві бронзові медалі.

З результатом 64.87 третім у метанні списа став Дмитро Шеремет (на світлині) (тренери – Борькін В.П., Янчук С.І.). Також третьою з часом 3:51.69 фінішувала збірна Львівщини в естафетному бігу 4х400 м серед жінок. Наша команда бігла у такому складі: Юлія Григор’єва, Орися Дем’янюк (Мочульська), Рената Механчук і Мар’яна Шостак.

Нагадаємо, вчора, в перший змагальний день, львівські легкоатлети здобули три медалі – дві золоті і бронзову.

Таким чином, збірна Львівщини посіла 7-е місце в рейтингу команд, а в рейтингу команд з багатоборства – 5-е місце. В рейтингу команд U23 львів’яни стали шостими, а в рейтингу команд з багатоборства U23 – четверте місце.