Легка атлетика

ВАСИЛЮ ТЕТЕРКУ ПІД СИЛУ ВСІ ДИСТАНЦІЇ

Наш земляк, вчитель Бутинської школи, мешканець Хлівчан Василь Тетерко, як кажуть, і надалі продовжує "намотувати" кілометри. І не тільки вдома, під час тренувань, але й на змаганнях – обласних, всеукраїнських та міжнародних.

Асоціація бігунів України провела чемпіонат у Києві. В. Тетерко посів третє місце на дистанції 10 кілометрів, та першим здолав 5000 метрів.
Під час Олімпійського дня бігу у Львові наш земляк фінішував третім (дистанція один кілометр).

Цікаво і напружено проходив XVII чемпіонат Європи серед ветеранів з легкої атлетики, який відбувся у місті Ніредьгаза (Угорщина). Це поблизу Будапешта. В ньому брали участь спортсмени з 35 країн Європи. І відрадно, що серед них був і Василь Тетерко (на знімку). Важко далася дистанція 10 тис. км, адже спека сягала сорока градусів. Проте наш земляк був четвертим (36.26.0). А ось п"ять кілометрів він пробіг за 17 хв. 57 сек. І став призером. Василь Тетерко нагороджений дипломами, грамотами, медалями та Кубком.