Легка атлетика

У Львові відбулися обласні змагання з легкої атлетики

У Львові відбулися обласні змагання з легкої атлетики в залік четвертої Спартакіади школярів Львівщини. Збірну команду учнів району представляли кращі легкоатлети Сокальщини, які в результаті вибороли перше загальнокомандне місце.

Перші місця здобули Юрій Равлінко та Богдан Микелита. Другі – посіли Дмитро Матвійко, Христина Мигасюк, третіми були Артур Назарук та Володимир Хомин. Хороших результатів досягли Любомир Джусь, Богдан Пидляк, Ольга Синов`ят. Завдяки цим юним спортсменам, ми піднялись на першу сходинку п`єдесталу.

Також у квітні у м. Ялта проходила спартакіада школярів України та Кубок України серед учнів 1995 р. н. і молодших. До складу збірної команди ввійшли чотири кращі легкоатлети Сокальської ДЮСШ «Соколяни»: Богдан Микелита, Юрій Равлінко, Юрій Трохімчук та Артур Назарук. На найвищу сходинку піднявся Богдан Микелита з бігу на 400 м з бар`єрами з результатом 53,66 сек. І став чемпіоном України. На цій дистанції Артур Назарук був п`ятим. Юрій Трохімчук, Юрій Равлінко та Богдан Микелита в естафеті були четвертими.

З перемогами вітаємо наших легкоатлетів і їх тренерів Марію Пікунову та Олену Кретів.

Нашого спортсмена Богдану Микелиту взяли у склад збірної команди школярів України, він виступатиме на міжнародному легкоатлетичному турнірі Україна – Білорусь – Туреччина у м. Ялта.