Футбол

Володарі кубків “Незалежність – “Воля” та Скомекс

24 серпня відбувся розіграш районного кубка "Незалежність" серед юнацьких та дорослих команд.

Першими на стадіон "Сокіл" вийшли юнаки СК "Воля" (Поториця) та "Шахтар" (Острів). Матч проходив напружено. На 32 хв. рахунок відкрили копуни з Острова – м"яч на рахунку Івана Тимчака. У подальшому "Шахтар" стри-мував атаки суперника, що йому вдалося у першому таймі.
А ось у другій половині зустрічі перевагою скористалися поторицькі футболісти: Роман Федай і Олег Марци-нюк протягом двох хвилин забили два м"ячі у ворота "Шахтаря". Як виявилося, вони стали вирішальними для завоювання кубка спортивним клубом "Воля".

Кращими гравцями матчу визнані Максим Матолінець (СК "Воля") та Іван Гремента ("Шахтар").

Кубки, медалі та призи вручили представники федерації футболу Сокальщини Степан Чоп та Богдан Кузнецов.

Серед основних складів у фінал увійшли ФК "Скомекс" та ФК "Вугільник" (Гірник). Матч розпочався атаками "Скомекса" і вже на 22 хв. Сергій Джерж відкрив рахунок. У цьому поєдинку перевага "Скомекса" була беззаперечною. У першому таймі Руслан Парадінець забиває ще один гол – 2:0 на користь "Скомекса". "Вугільник" намагався контратакувати, але м"яч пролітав повз ворота суперника.

А після перерви, команда з Гірника "здала" позиції. Свідченням цього стало ще чотири забитих м"ячі у їх ворота. Голи на рахунку Руслана Джержа, Руслана Парадінця, Максима Семірікова та Сергія Джержа. Отже, 6:0 на користь ФК "Скомекс".

Кращими гравцями матчу визнано Ігоря Березу ("Скомекс") та Андрія Соловйова ("Вугільник").

Кубки, медалі та призи вручали голова районної ради Ігор Дацюк та заступник голови районної ради Володимир Чуб.

***

Зіграно чергові матчі у районній першості. Вища ліга. Волиця – Поториця – 1:2, 4:3; Острів – Червоноград – 2:0. 1:3; Муроване – "Сілець-Легенда" – 0:7, 0:4; Сілець-2 – Тартаків – 6:1, 0:2. Лідирують: серед дорослих: "Скомекс" – 27 очок, Гірник та Волиця – по 25 (у Волиці на гру менше). Серед юнаків: Сілець – 34 очка, Острів – 31, Поториця – 28.

Перша ліга. Добрячин – Жвирка – 2:0, 9:0, Бендюга – Горбків – 2:2, 0:3; Хоробрів – Стенятин – 3:0, 3:1; Двірці – Карів – 1:0, 1:0. Лідирують: серед дорослих: Добрячин – 27 очок після 12 ігор, Горбків – 25 (11), Волсвин – 25 (11). Серед юнаків: Двірці – 26 очок (11 ігор), Добрячин – 25 (12), Хоробрів – 18 (12).

Друга ліга. Група "А". Стаївка – Куличків – 1:2; Бутини – Реклинець – 7:1; Ванів – Белз – 1:2; Глухів – Межиріччя – 0:3; Добрячин – Жужеляни – 2:0. Лідирують: Жужеляни – 32 очка, Белз та Межиріччя – по 29.

Група "Б". Перв"ятичі – Теляж – 0:1; Забужжя – Варяж – 1:2; Свитазів – Боб"ятин – 2:1; Гута – Переспа – 4:2; Смиків – Поториця-Д – 1:1; Шпиколоси – Перетоки – 1:6. Лідирують: Свитазів – 34 очка, Боб"ятин – 33; Теляж та Перв"ятичі -•по 31.