ПРИЗЕРИ ЗІ ЖВИРКИ ТА ПОТОРИЦІ

На спортивній базі Угерсько, що на Стрийщині, пройшли фінальні змагання шостої спартакіади серед сільських і селищних рад Львівщини, присвячені 60-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства "Колос". У них взяли участь й представники Сокальщини. Так, команда шашкістів Жвирківської селищної ради (Надія Іванойко) у складі Петра Вараниці, Надії Шукатко та Романа Чернія посіла друге місце, вони у фіналі, в цікавій та напруженій боротьбі, поступились спортсменам з Дрогобиччини. А шахісти зі Жвирки стали першими.

Легкоатлети, яких представляли спортсмени Поторицької сільської ради (Роман Смик), змагались на дистанції 1000 м (жінки) та 2000 м (чоловіки). Під керівництвом тренера Олени Кретів вони зайняли друге місце. А команда з настільного тенісу – четверте.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос".