Інші види спорту

13 медалей за один день: збірна армреслерів Львівщини успішно стартувала на Чемпіонаті України

У місті Приморську на Запоріжжі триває Чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. Участь у ньому бере й збірна команда Львівщини, яка представлена 22 спортсменами

Учора армреслери змагались на ліву руку. За підсумками фінальних поєдинків представники Львівщини вибороли 13 медалей! Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА

Зокрема, у категорії юніори віце-чемпіонами стали Богдан Павлушок (50кг) та Павло Снєда (55кг). Бронзу вибороли Мар’ян Шугало (55кг), Олександр Пріц (60кг), Михайло Дерефінка (65кг), Богдан Лешков’ят (75кг) та Владислав Грисюк (80+кг).

Серед молоді переможцем змагань став Олександр Ластовичак у ваговій категорії 90+кг. У цій же категорії срібло виборов Тарас Серафин. Віце-чемпіоном змагань також став Богдан Фабрика (75кг). Третю сходинку посіли Любомир Паращук (65кг), Орест Кравець (85кг) та Денис Глудик (90кг).

Сьогодні тривають поєдинки на праву руку. Зауважимо, участь збірної команди Львівщини у національних змаганнях стала можливою завдяки підтримці Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.