18-річний львів’янин Олег Кусь став дворазовим призером Чемпіонату України з плаванні у Дніпрі

Сьогодні, 6 грудня, в заключний день чемпіонату України з плавання, який упродовж чотирьох днів відбувався в Дніпрі, збірна Львівщини здобула другу медаль. Після вчорашнього “срібла” у запливі на дистанції 50 метрів на спині, 18-річний львів’янин, майстер спорту України Олег Кусь став бронзовим призером на вдвічі довшій дистанції.

Вихованець тренера Любові Карпи і КДЮСШ ім. Ю.Кутенка проплив 100 метрів на спині за 57.63. А перемогу, як і вчора на дистанції 50 метрів на спині, здобув представник Київщини Данііл Ткаченко (55.87). Друге місце в одесита Юрія Косяна (57.17).

Таким чином, збірна Львівщини, яка виступала без своїх лідерів Марії Городньої і Георгія Лукашева, поповнила свою скарбничку двома медалями Олега Куся. Всього ж 10 плавців з Львівщини змагалися в Дніпрі.