22-річний уродженець Червонограда Владислав Вишневський виборов Кубок України зі снукеру

Учора, 6 грудня, в Києві у більярдному клубі “Лідер” завершився Кубок України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок “Снукер”. Впевнену перемогу на турнірі здобув 22-річний уродженець Червонограда Владислав Вишневський.

Всього змагалося 26 учасників – 25 українців і один спортсмен з Молдови. Останньому – Матвію Лагодзинському – Влад програв у своєму першому матчі (2:0), а реваншуватися зумів у півфіналі (3:1). На шляху до фіналу червоноградець переміг ще чотирьох українських гравців із загальним рахунком – 9:0. А у фіналі зустрівся з 16-річним дніпрянином Антоном Козаковим і переміг його “насухо” – 4:0.

До речі, обидва фіналісти є майстрами спорту України міжнародного класу. В червні минулого року в столиці Сербії Белграді вони разом у команді стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі снукеру – однієї з найпопулярніших різновидів гри у більярд. Тоді збірна України досягла історичного успіху – вперше здобула медаль на міжнародних змаганнях зі снукеру серед чоловіків.

Додамо, що на Кубку України-2020 місця з 5 до 8 поділив 30-річний представник Львова, майстер спорту України Арсен Петросов.