Червоноградка вдруге за півроку виграла чемпіонат Європи з пауерліфтингу

Роксолана Бусько з Червонограда виконала норматив майстра спорту міжнародного класу

Минулого тижня в польському місті Пабʼяніце під егідою федерації World Powerlifting Alliance (WPA) відбувся 7-й Відкритий чемпіонат Європи з пауерліфтингу (силове триборство), який став дуже успішним для 23-річної червоноградки.

Вона здобула «золото» у вазі до 56 кг, стала другою в «абсолютці» (серед усіх вагових категорій) і врешті виконала норматив майстра спорту міжнародного класу, піднявши 317,5 кг в сумі трьох вправ (присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи і тяга штанги).

Як повідомила Роксолана, вона посіла перше місце (золота медаль) у ваговій категорії до 56 кг (жим штанги лежачи, присідання зі штангою на плечах, тяга штанги) та друге місце в абсолютній першості номінації Open. Вітаємо спортсменку та її тренерів із такими високими досягненнями.