Червоноградки та вихованець сокальської школи велоспорту здобули призові місця на Чемпіонаті України з велоспорту на шосе

З 16 до 19 липня в місті Біла Церква (Київщина) відбувся Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми і Відкритий чемпіонат України з велоспорту на шосе в командній гонці. Загалом участь у змаганнях взяли 210 спортсменів.

Як інформує Відділення НОК України у Львівській області, на першому після карантинної перерви велосипедному старті успішно виступили червоноградки. В індивідуальній гонці на 20 км Юлія Бірюкова / Julia Birukova стала третьою, поступившись Олені Шарзі з Миколаївщини та Валерії Кононенко з Донеччини.

А в командній гонці Юлія Бірюкова, разом із ще однією вихованкою червоноградської школи велоспорту Тетяною Клімченко / Tetyana Klimchenko, також стала бронзовою призеркою. Наші дівчата виступали на цьому чемпіонаті у складі об’єднаної команди разом із луганчанками та житомирянками.

Друге місце у складі команди м.Києва в командній гонці здобув вихованець сокальської школи велоспорту Олесь Сусол :