Інші види спорту

Кубок України з важкої атлетики виборює команда Львівщини

Сьогодні, 7 лютого, у Луцьку завершився Кубок України з важкої атлетики. За трофей на Волині змагались збірні команди 18 областей України. Львівщину на змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА представляли 10 найкращих важкоатлетів області.

Впродовж кількох днів спортсмени виборювали перемоги в індивідуальному заліку. Зокрема, нагадаємо, золото змагань виборола Мирослава Виздрик із Городка у вазі до 76 кг. Переможцем змагань також став титулований важкоатлет з Жидачева Богдан Гоза у ваговій категорії 109 кг. Срібло змагань виборов Данило Мочернюк у вазі до 102 кг. Бронзовою призеркою змагань у вазі до 45 кг стала Марія Куц.

Сьогодні ж суддівська колегія підсумувала результати у командному заліку. Набравши 519 очок, збірна команда Львівщини стала переможцем Кубку. Другими стали спортсмени з Донеччини, а третіми – харків‘яни.

Нагадаємо, у червні цього року Львівщина прийматиме чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих.