Інші види спорту

Львів’янки Жанна Наумова та Ірина Шмульска – чемпіонки України зі стрільби з лука серед юніорок

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” з 12 до 16 вересня триває чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших. Сьогодні визначились переможці в олімпійському і блочному луці

В олімпійському луці серед юніорок чемпіонкою України стала Жанна Наумова, яка дуже впевнено підтвердила свій високий клас. Варто відзначити, що, починаючи з чвертьфіналу, вона перемагала своїх суперниць з різницею в шість очок: чернігівчанку Поліну Жук (7:1) і двох львів’янок Тетяну Ящишин та Єву Булах, відповідно, у півфіналі та фіналі з однаковим рахунком 6:0. Булах стала срібною призеркою, а “бронза” дісталася харків’янці Ірині Третьяковій, яка виграла у Ящишин з рахунком 7:3 у “бронзовому фіналі”.

У змаганні юніорів (олімпійський лук) бронзову медаль виборов львівський лучник Іван-Павло Мількович. А чемпіоном України став сумчанин Артем Овчинніков, “срібло” у буковинця Івана Кожокаря.

В олімпійському луці серед змішаних команд Жанна Наумова та Іван-Павло Мількович стали третіми, поступившись дуетам з Чернівецької та Харківської областей.

В блочному луці серед юніорок чемпіонкою у запеклій боротьбі стала львів’янка Ірина Шмульська. Друге і третє місця, відповідно, у житомирянки Ольги Хомутовської та Євгенії Воробйової з Києва. Львівські юніори в блочному луці предсталені не були, а трійка призерів наступна: Даниїл Неделько (Одеська область), Ілля Табаровець (Рівненська область) і Антон Сова (м.Київ).