Інші види спорту

Представники Львівщини здобули 4 медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу в Білій церкві

Сьогодні, 16 травня, у Білій Церкві, що на Київщині, відбулися фінальні поєдинки на XXXVI Всеукраїнському турнірі з боксу серед молоді пам’яті Героя України, льотчика-космонавта Павла Поповича

До цієї стадії зуміли дійти троє боксерів з Львівщини, але усі вони програли свої бої і здобули таким чином срібні медалі.

Отож, віцепереможцями турніру в Білій Церкві стали: Владислав Борис (до 56-2 кг), Маркіян Васільєв (до 64-2 кг) і Віталій Штурипіта (до 64 кг). Бронзову медаль виборов Володимир Горзов (до 64 кг).

Таким чином команда Львівщини стала 10-ю у командному заліку серед регіонів України і поділила 4-7 місця за кількістю здобутих медалей. Окрім того, львів’яни посіли 7-е місце у рейтингу команд за підсумками виступів усіх боксерів – Львівщина була представлена 9-ма боксерами. Додамо, що переможцям турніру будуть присвоєні спортивні звання Майстрів спорту України.