На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи

Спортсмени Львівщини, Київщини та Тернопільщини позмагались у жимі лежачи

Цими вихідними на базі Фізкультурно-оздоровчого клубу «Старт» відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова. Протягом двох змагальних днів найсильніші спортсмени Львівської, Тернопільської та Київської областей демонстрували свою майстерність на новояворівському помості.

В змаганнях взяли участь 159 спортсменів, які виборювали нагороди чемпіонату серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів. Про це повідомили у Львівські ОДА.

Серед явних лідерів змагань у віковій групі “Юнаки” варто відзначити Посенка Олександра, який з результатом 145 кг посів перше місце у ваговій категорії до 93 кг та перше місце в абсолютній першості. Серед дівчат першу сходинку в абсолютній першості виборола Станько Софія, яка у ваговій категорії до 47 кг підкорила вагу 57,5 кг.

В абсолютній першості серед юніорок рівних не було тернопільській спортсменці Тимошевській Лілії. В результаті змагальної боротьби Лілія продемонструвала результат 65 кг у ваговій категорії до 57 кг та виборола перше місце. Серед юніорів переможцем абсолютної першості став представник Борислава Войтович Роман, який у ваговій категорії до 93 кг підкорив вагу 180 кг.

Вдалим був виступ Саджениці Марії, яка виборола титул абсолютної переможниці серед жінок з результатом 70 кг. Серед чоловіків рівних не було майстру спорту Носу Андрію, який продемонстрував 180 кг у ваговій категорії до 93 кг.

Найбільш феєричним стали виступи спортсменів у екіпірувальному дивізіоні. Впродовж виступу спортсменів в екіпіруванні вага штанги у деяких підходах перевищувала 300 кг. Перемогу в абсолютній першості виборов майстер спорту Бубен Тарас, який зафіксував в останній спробі вагу штанги 300 кг. Серед жінок в екіпірувальному дивізіоні перемогу здобула Канюка Альона, підкоривши штангу вагою 80 кг у ваговій категорії до 63 кг.

Серед ветеранів найбільш яскравими виступами порадували майстер спорту України міжнародного класу Олар Петро (класичний дивізіон), який пожав 170 кг та майстер спорту Смук Михайло (класичний дивізіон) з результатом 190 кг. В екіпірувальному дивізіоні рівних не було Шандригосю Віктору, якому підкорилась вага 177,5 кг у ваговій категорії до 93 кг.

Призерів і переможців змагань нагродили медалями, кубками, грамотами та цінними подарунками. Відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова організували за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА.