У Львові відбувся 15 Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики

У Львові відбувся 15 Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики, присвячений пам'яті Ярослава Тягнибока та відкрита першість серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ВО ФСТ "Колос" під гаслом "Хто ти, майбутній Олімпієць!"

На ці змагання були запрошені вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ "Соколяни" (тренери О. Кретів та М. Пікунова).

В секторі для стрибків в довжину перемогу здобув Артем Матвєєв, який виборов перше місце і у бігу на 200 метрів. В секторі для штовхання ядра друге місце виборов Андрій Пронченков.

На біговій доріжці в фінальному забігу на 60 метрів третій результат показав Захарій Марфюк.

Також хороші особисті результати показали Соломія Рудик, Олег Петринка, Богдан Леуш, Юрій Генташ, Віталій Найдич, Максим Гарасимчук, Павло Башак.

Вітаємо переможців та призерів цих змагань і бажаємо високих особистих досягнень усім учасникам!

Марія ПІКУНОВА,  тренер відділення легкої атлетики ДЮСШ "Соколяни".