Поради

Камери для комерційного відеоспостереження

Установка системи відеоспостереження – простий спосіб забезпечити безпеку вашого бізнесу. На сайті Київського інтернет-магазину систем безпеки security-shop.com.ua є багато типів камер відеоспостереження на вибір, в тому числі:

  • Камери нічного бачення.
  • Мегапіксельні камери.
  • Камери, що активуються рухом.
  • Камери спостереження для запису відео та звуку в реальному часі.

Вам запропонують продукцію різних провідних виробників, щоб забезпечити простоту експлуатації і оптимальну ефективність для захисту вашого бізнесу, розташованого в будь-якій точці України.

Системи відеонагляду

Хоча сьогодні велика частина нашої уваги зосереджена на переході на технологію IP-відео, важливо відзначити, що аналогові камери спостереження все ще можуть бути дуже ефективними для багатьох систем безпеки, де використовується відеоспостереження, особливо для бізнесу з обмеженим бюджетом.

У традиційних камерах відеоспостереження відеосигнал обробляється і передається в аналоговому форматі для локального перегляду з однієї центральної точки спостереження. Але це не означає, що ви не можете використовувати аналогові камери в середовищі IP-спостереження. Застосування IP-відеокодеров та іншого обладнання, такого як цифрові і гібридні відеореєстратори, дозволяє використовувати існуючі аналогові камери при переході в світ цифрового спостереження.

Що таке камера відеоспостереження?

У своїй первісній формі камера відеоспостереження являє собою аналогову відеокамеру, яка передає сигнали через коаксіальний кабель в одне центральне місце для моніторингу, запису та аналізу відео. Хоча останнім часом спостерігається тенденція до використання мережевих IP-камер, аналогові камери як і раніше широко використовуються і пропонують економічний відповідь на багато поширених сценарії спостереження.

Технологія відеоспостереження існує з 40-х років минулого століття і стала основним гравцем в індустрії безпеки приблизно в 1970 році. Технологія перевірена часом, і існують моделі камер відеоспостереження практично для будь-якого комерційного об’єкту.

Дві основні категорії камер відеоспостереження – це фіксовані відеокамери і моделі з панорамированием, нахилом і масштабуванням, які можуть обертатися по горизонталі і вертикалі для покриття більшої площі.

Що таке IP-камера?

IP означає Інтернет-протокол. IP-камера отримує харчування і відправляє свій відеопотік по кабелю Ethernet, так само як комп’ютери використовують його для підключення до Інтернету. Вони мають виняткові можливостями і прості в установці.

Хоча існують різні типи камер і систем відеоспостереження, які постійно контролюють приміщення, жоден з них не забезпечує гнучкості та ефективності, як IP-камери. Якщо ви плануєте встановити передові системи безпеки, швидше за все, вашим першим варіантом буде IP-камера.

IP-камери, іноді звані мережевими камерами безпеки, являють собою цифрові відеокамери, які працюють як аналогові рішення безпеки для спостереження. Однак IP-камера має веб-сервер і їй призначається автоматичний адреса інтернет-протоколу в тій же підмережі, що і програмне забезпечення або додаток для відеоспостереження, що дозволяє користувачам управляти, налаштовувати параметри, переглядати зображення в реальному часі і вже записані з будь-якої точки світу .

Мережеві IP-камери повинні бути підключені до Інтернет-мережі та мати можливість відтворювати кристально чисте відео в залежності від дозволу. У поєднанні з мережевим відеореєстратором вся система може записувати і зберігати відеозаписи.

Щоб отримати додаткову інформацію про продукти систем відеоспостереження, а також довідатися про ціни на ip камери, зв’яжіться з інтернет-магазином Security-Shop по телефону (044) 390 19 09 або (050) 310 04 92.

Голос Сокальщини на GoogleNews