Поради

«Карсил»: кому, коли та як приймати препарат

Людський організм нагадує складну хімічну лабораторію, де щохвилини відбувається обмін речовин. Печінка виконує безліч важливих функцій: відповідає за обмін білків, жирів та вуглеводів, за синтез гормонів, синтез вітамінів та інших важливих елементів. При збоях печінки страждає все тіло. Застосування лікарського препарату “Карсил” допомагає налагодити роботу органу. Перед початком вживання необхідно здати аналізи, отримати дозвіл лікаря.

Ефект від вживання ліків «Карсил»

Активним компонентом препарату «Карсил» виступає силімарин. Це рослинний елемент, який одержують із плодів розторопші. Таблетки мають на печінку антиоксидантну та гепатопротекторну дію, тобто запобігають попаданню токсинів у клітини печінки. «Карсил» значно знижує витрати розчинних компонентів у клітинах печінки.

Силібінін набуває чинності з вільними радикалами, це запускає процес, який запобігає руйнуванню клітинних структур. Токсини виводяться з організму. Силімарин також відповідає за синтез білків, приводить у норму обмін ліпідів, пов’язує вільні радикали. Це означає, що клітини печінки відновлюються природним способом, йде процес регенерації.

Перед виходом у серійне виробництво препарат пройшов клінічні дослідження, які показали покращення стану хворих, зниження скарг, пов’язаних із поганою роботою печінки: нудота, блювання, відчуття тяжкості у правому боці.

Пігулки можна приймати дітям віком від 12 років. Для дорослих та дітей при легкій та середній формі вживають 1-2 таблетки тричі на добу. При більш складних проблемах із печінкою дозування збільшується до трьох таблеток тричі на день. Призначає препарат та проводить дозування лікар, самолікування може зашкодити здоров’ю.

Коли приймати препарат “Карсил”

Щоб лікарський препарат чинив максимальну дію, необхідне правильне дозування та правильне вживання ліків. «Карсил» слід приймати до їжі та запивати достатньою кількістю рідини (найкраще використовувати воду). Курс лікування становить три місяці.

Про передозування лікарського засобу інформації немає. Але у випадках зловживання ліками рекомендовано викликати блювання, промити шлунок водою, прийняти сорбент (активоване вугілля). “Карсил” протипоказаний людям з індивідуальною чутливістю до діючої речовини.

Перед вживанням препарату зверніться до свого сімейного лікаря!

Голос Сокальщини на GoogleNews