Поради

Різновиди соусів Katana до вашого столу

Соуси в азіатській кухні мають особливе значення. Це не тільки добавка до основної страви, а й частина національної традиції

Вони відрізняються глибоким і насиченим смаком, який допомагає розкрити блюдо. Всі соуси можна розділити на прості (однокомпонентні) і складні (багатокомпонентні), які необхідно довго готувати, строго дотримуючись традиційного рецепту. Щоб насолодитися справжнім смаком азіатського соусу, варто купувати його у надійного виробника. Компанія Katana пропонує оригінальні соуси, а на сайті можна знайти рецепти страв і товари для кулінарії.

Спочатку найпопулярніший азіатський соєвий соус використовували замість солі. Сьогодні він завоював популярність серед українських споживачів як добавка до різних страв. Але не одним соєвим соусом багата азійська кухня. У супермаркетах і інтернет-магазинах можна придбати різні види соусів Katana:

  • Класичний. Він готується способом природного бродіння, в складі має сіль і цукор, тому вважається універсальним для різних страв: ролів, локшини, рагу з м’яса, салатів, омлетів і ін.
  • Для суші. Особливий спосіб приготування допомагає розкрити смак риби.
  • Преміум. Цей соус готують без цукру, що підвищує його корисність і знижує калорійність. Часто використовують на заміну солі і для готування дієтичних страв.
  • Унагі. Солодкий соус густої консистенції, особливо підходить копченостям і роллам.
    Пряний. У складі багато спецій, тому його використовують в якості маринаду для м’яса і риби.
  • Теріякі. Також використовують в якості маринаду перед запіканням страв, має солодкуватий пряний смак.
  • Соєво-устричний соус відрізняється ніжним смаком і приємним ароматом. Найчастіше його подають з салатом, ролами, можна використовувати для локшини.
  • Устричний. Більш насичений смак умами і бархатиста текстура розкриває смак страв, приготованих в вок.
  • Особливості соусів Katana

Соуси Katana готуються по азіатській традиції, відповідно з древніми рецептами. Для приготування використовують тільки свіжі продукти (соєві боби, пшеничні зерна) і прянощі. Процеси бродіння тривають від кількох місяців до кількох років. Прискорити цей етап допомагають гриби кодзі. Виробник відмовляється від кислотного гідролізу або пастеризації соусів. Хоча ці способи допомагають прискорити процес приготування, але впливають на якість і смак продукту. Компанія гарантує високу якість продукції та безпеку своїх клієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews