Поради

Як зробити гарний манікюр без спеціальних приладів та інвентарю?

Доглянуті жіночі руки – це постійна робота і турбота. Побутова хімія, шкідлива екологія і щоденні умови роботи чинять негативний вплив на зовнішній вигляд жіночих рук. Однак, приклавши певні зусилля, можна самостійно поліпшити вигляд шкіри рук і нігтів.

Як можна зробити манікюр самостійно вдома без спеціальних приладів

Як добитися ідеального результату в 3 етапи:

  • Підготувати шкіру рук і нігті до процедури манікюру.
  • Манікюр без спеціальних приладів: ЛІД – лампи та фрезера.
  • Процедури по догляду за руками після нанесення покриття.

Манікюр без використання спеціалізованих приладів на увазі невеликий термін зберігання, від трьох до п’яти днів. Якби манікюр виконувався з LED-лампою і використанням бази і топа для гель-лаку, то можна було б розраховувати на період шкарпетки без сколів терміном на два тижні і більше.

Підготовка рук до манікюру

Щоб не нашкодити рукам і полегшити процедуру манікюру, необхідно підготувати їх до роботи. Спочатку потрібно ретельно змити з рук зовнішню бруд. Це можна зробити за допомогою м’якого гелю або антибактеріального мила. Рекомендується провести процедуру скрабування. Це дозволить зняти з втомленою шкіри рук омертвілі клітини верхнього шару дерми. В якості скрабу можна використовувати домашні підручні матеріали:

  • морська або велика кухонна сіль;
  • цукор;
  • манка;
  • гуща заварного кави.

Ці частинки (Ексфоліант) розтираються по кистях рук протягом 5-8 хв. Потім все змивається під струменями холодної проточної води. Після цієї процедури руки витирають насухо і змазують жирним живильним кремом. Через 10 хв. можна приступити до процедури манікюру.

Як зробити манікюр без дорогих приладів самостійно?

Обійтися зовсім без інструментів при створенні покриття не вийде. Однак можна уникнути покупки дорогого устаткування. Необхідно мати пилку для нігтів (100 на 180 грит), апельсинову паличку і м’який баф (250 грит).

Поетапне виконання манікюру:

  • За допомогою пилочки необхідно надати форму вільному краю нігтя. На цьому етапі вирівнюється довжина нігтьової пластини. Нігті обов’язково повинні бути однієї довжини на безіменному, середньому і вказівному пальцях. Мізинці і великі пальці рук порівнюються між собою і можуть бути трохи довше.
  • М’яким бафом, легкими дотичними рухами необхідно відшліфувати всю площину нігтя. Це дозволить згладити природну ребристість нігтьової пластини (вона фізіологічно різна у всіх людей). В подальшому лак ляже рівніше, і покриття буде виглядати акуратніше.
  • Після опіла необхідно обов’язково очистити нігті від пилу за допомогою безворсовой серветки, змоченої якісним клінсером. Це дозволить очистити ніготь від пилу і знежирити нігтьову пластину і кутикулу.
  • Скошеним краєм палички потрібно відсунути кутикулу. Гострим краєм потрібно очистити птеригий (тонку шкірку на площині нігтя) під бічними валиками.
  • При відсутності ЛІД – лампи неможливо використовувати трифазну гелеву систему (база, гель-лак, топ). Тому потрібно скористатися звичайним лаком, який сохне на повітрі. Сьогодні такі лаки мають високу пігментацію і володіють 3D ефектом. Сучасні лаки наносяться в один шар і сохнуть протягом 1-3 хв.
  • Щоб фарбувати область нігтя у кутикули, необхідно розправити пензлик з флакона з лаком віялом і, краєм ворсу, фарбувати встик до кутикули. Якщо випадково лак затечет або потрапить на шкіру, його можна очистити клінсером для нігтів.

Що ще потрібно зробити для гарного вигляду рук після манікюру?

На виконанні манікюру процедури по догляду за руками не завершуються. У домашніх умовах краще змити з шкіри все кошти за допомогою мила або ретельно витерти руки антибактеріальними серветками. На кутикулу і бічні валики потрібно нанести натуральне рослинне масло. Якщо в арсеналі немає мигдалевого масла або олії макадамії, можна взяти оливкова або лляне масло.

Можна також скористатися простим дитячим кремом, який пом’якшить кутикулу і зволожить шкіру на пальцях після взаємодії з клінсером. Не бажано торкатися до сторонніх предметів і особи протягом 10 хв (до повної поглинання крему).

При створенні такого манікюру слід пам’ятати, що шар лаку не перекривається зверху топом, тому тривалість використання такого покриття менше, ніж у гель-лаків. Через це покриття може стиратися або сколюватися у торця нігтя або у кутикули. Для лаків, які сохнуть на повітрі, можна підібрати топове покриття з такими ж властивостями. Це трохи продовжить стійкість манікюру і додасть нігтям додатковий блиск.

Голос Сокальщини на GoogleNews