Стислий огляд подій

Вимушені переселенці влаштовуються на роботу в населених пунктах Львівської МТГ

Українці, які змушені тікати від війни у більш безпечні регіони країни, потроху оговтуються від пережитого і думають про своє майбутнє в Україні. Частина переселенців вирушає за кордон, інші – знаходять роботу в громадах, де їм надали прихисток.

Зокрема, у Зашкові мешкає близько 200 вимушених переселенців, усі – в приватному секторі. Для багатьох із них ця громада – лише тимчасовий пункт перепочинку, аби вирушати далі. Є й ті, які після перемоги планують повернутися у рідні міста.

«Пані Марина зі своїм 4-річним сином приїхала до Зашкова з Ірпеня. Чоловік жінки – на війні. У Зашкові вона вже кілька тижнів працює завідувачкою відділення поштового зв’язку. Через війну ця посада в громаді була вакантною. Колишня завідувачка під час війни виїхала з дітьми за кордон.

У Дублянах один із вимушених переселенців влаштувався на роботу в одне із відділень «Нової пошти», ще двоє – працюють кур’єрами в службі доставки «Глово». Чоловіки приїхали з Маріуполя та Сум. Схожі історії є в більшості громад», – розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, для охочих знайти роботу на території Львівської МТГ працює Центр підтримки вимушено переміщених українців, який співпрацює із регіональним центром зайнятості.

Адреса Центру – вул. Князя Романа, 6, контактний номер телефону: +38 050 555 44 61.

У понеділок – п’ятницю тут працюють з 10.00 до 18.00. У суботу – з 11.00 до 17.00. Неділя – вихідний.

Віднедавна працівники Центру організовують також і виїзний прийом переселенців.

Додамо, що наразі на території Львівської МТГ проживає понад 5 тисяч офіційно зареєстрованих вимушено переміщених українців.

Голос Сокальщини на GoogleNews