Влада працює

В Сокалі тимчасово через демонтаж кінотеатру перекриють частину вулиці Березовського

У зв’язку з проведенням демонтажних робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлових будівель, будівля кінотеатру та будівля гаражів під багатофункціональний торгово-розважальний комплекс з автостоянкою по вул.Шептицького,72 в м.Сокалі перекриють вулицю Березовського.

Дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЬВІВ КОМ БУД» на перекриття вулиці 10-11-12 травня 2021 року для руху автотранспорту по вул.Березовського з 8.00 до 20.00 год. на ділянці від вул.Б.Хмельницького до входу в Комунальне підприємство «Сокальська торговиця» надала своїм розпорядженням Сокальська міська рада.

Нагадаємо: Кінотеатр у Сокалі проданий єдиному учаснику тендеру

При чому ТзОВ «ЛЬВІВ КОМ БУД» має встановити відповідні дорожні знаки та забезпечити можливість руху на даній ділянці дороги постачальникам товарів та мешканцям вул.Березовського.

Нагадаємо, що у 2017 році у власність громади повернули кінотеатр – суд зобов’язав фірму розірвати договір про реконструкцію кінотеатру та сплатити 1,2 млн грн заборгованості. В подальшому неодноразово влада району не раз обговорювала подальшу долю кінотеатру – була пропозиція облаштувати в кінотеатрі Будинок фізичної культури та спорту ( підготовлене відповідне звернення на адресу голови Сокальської районної ради). Натомість керівник відділу культури, висловила думку щодо необхідності збереження концертного залу, яке може вмістити більшу аудиторію, ніж Сокальський районний Народний дім.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.