Home / 90-ті роки / Ми Богу дякуєм за все…

Ми Богу дякуєм за все…

Канікули у школярів – це період зміцнення їхнього здоров’я, пізнання цікавого, незвичайного, нових знайомств і пригод, пора морального загартування, яскравих вражень, творчості, творення добра, відкриття рідного краю і себе у ньому.

Перший день відпочинку був особливим і надзвичайно цікавим для кожної дитини нашого загону «Соколятко» – ми вирушили на екскурсію до Львова. Завдяки отцю Ярославу Валюху, відвідали кафедральний собор святого Юра. Велично зустрів нас розкішний храм – духовна святиня української нації. Упродовж трьох сторіч він був резиденцією митрополитів Української грекокатолицької церкви. Біля образу Теребовлянської Матері Божої священики відправили молебень. Напевно, кожна душа, яку приводить сюди Господь, стає доброю, мудрою, красивою, такою, якою хоче бачити її Бог. Саме такими і були у храмі наші діти.

У соборі Святого Юра ми молились біля копії Туринської плащаниці, мощей священномученика Йосафата Кунцевича, св. Шарбеля, св. Пантелеймона Цілителя. Відвідали ми і крипту, де покояться митрополити Андрей Шептицький та Йосиф Сліпий, інші духовні провідники українського народу. Схиливши голови, учні молились біля їхніх могил.    

Завдяки о. Ярославу ми побували у театрі ім. М. Заньковецької, де дивились постановку п’єси Є. Портера «Полліанна». За сюжетом юна дівчина створювала навколо себе маленький ідеальний світ радості. Цьому її навчив батькосвященик. Безпосередність і щирість образу Полліанни захопила всіх. Діти зрозуміли, що від нас залежить кількість добра і милосердя на землі, що можемо змінити все довкола себе на краще.
Учні, батьки і вчителі щиро вдячні отцю Ярославу за турботу про підростаюче покоління – майбутнє нашої України.

Надія ПИНКА, вчитель Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...