Home / 90-ті роки / Календар ігор першості Львівської області з футболу

Календар ігор першості Львівської області з футболу

Перший тур
1 квітня – неділя
1. «Думна» Ременів – ФК «Рава» Рава-Руська
(2 травня)
2. «Шляховик» Запитів – ФК «Добросин»
3. ФК «Сокаль» – «Буг» Буськ
4. «Рата» В. Мости – «Спиртовик» Лопатин
 (2 травня)
5. «Енергетик» Добротвір – ФК «Яричів» Н. Яричів
6. ФК «Синьковичі» – «Богун» Броди (2 травня)

Другий тур 8 квітня – неділя
7. ФК «Рава» Рава-Руська – «Богун» Броди
 (9 травня)
8. ФК «Яричів» Н. Яричів – ФК «Синьковичі»
9. «Спиртовик» Лопатин – «Енергетик» Добротвір
 (9 травня)
10. «Буг» Буськ – «Рата» В. Мости
11. ФК «Добросин» – ФК «Сокаль»
12. «Думна» Ременів – «Шляховик» Запитів

Третій тур 22 квітня – неділя
13. «Шляховик» Запитів – ФК «Рава» Рава-Руська
14. ФК «Сокаль» – «Думна» Ременів
15. «Рата» В. Мости – ФК «Добросин»
16. «Енергетик» Добротвір – «Буг» Буськ
17. ФК «Синьковичі» – «Спиртовик» Лопатин
18. «Богун» Броди – ФК «Яричів» Н. Яричів

Четвертий тур 29 квітня – неділя
19. ФК «Яричів» Н. Яричів – ФК «Рава»
 Рава-Руська (8 квітня)
20. «Спиртовик» Лопатин – «Богун» Броди
21. «Буг» Буськ – ФК «Синьковичі»
22. ФК «Добросин» – «Енергетик» Добротвір
23. «Думна» Ременів – «Рата» В. Мости
24. «Шляховик» Запитів – ФК Сокаль
2 травня – середа. Резервний день.

П’ятий тур 6 травня – неділя
25. ФК «Сокаль» – ФК «Рава» Рава-Руська
26. «Рата» В. Мости – «Шляховик» Запитів
27. «Енергетик» Добротвір – «Думна» Ременів
28. ФК «Синьковичі» – ФК «Добросин»
29. «Богун» Броди – «Буг» Буськ
30. ФК «Яричів» Н. Яричів – «Спиртовик» Лопатин

9 травня – середа. Резервний день.

Шостий тур 13 травня – неділя
31. ФК «Рава» Рава-Руська – «Спиртовик» Лопатин
32. «Буг» Буськ – ФК «Яричів» Н. Яричів
33. ФК «Добросин» – «Богун» Броди
34. «Думна» Ременів – ФК «Синьковичі»
35. «Шляховик» Запитів – «Енергетик» Добротвір
36. ФК «Сокаль» – «Рата» В. Мости

Сьомий тур 20 травня – неділя
37. «Рата» В. Мости – ФК «Рава» Рава-Руська
38. «Енергетик» Добротвір – ФК «Сокаль»
39. ФК «Синьковичі» – «Шляховик» Запитів
40. «Богун» Броди – «Думна» Ременів
41. ФК «Яричів» Н. Яричів – ФК «Добросин»
42. «Спиртовик» Лопатин – «Буг» Буськ

Восьмий тур 27 травня – неділя
43. ФК «Рава» Рава-Руська – «Буг» Буськ
44. ФК «Добросин» – «Спиртовик» Лопатин
45. «Думна» Ременів – ФК «Яричів»
46. «Шляховик» Запитів – «Богун» Броди
47. ФК «Сокаль» – ФК «Синьковичі»
48. «Рата» В. Мости – «Енергетик» Добротвір

Дев’ятий тур 3 червня – неділя
49. «Енергетик» Добротвір – ФК «Рава»
 Рава-Руська
50. ФК «Синьковичі» – «Рата» В. Мости
51. «Богун» Броди – ФК «Сокаль»
52. ФК «Яричів» Н. Яричів – «Шляховик» Запитів
53. «Спиртовик» Лопатин – «Думна» Ременів
54. «Буг» Буськ – ФК «Добросин»

Десятий тур 8 липня – неділя
55. ФК «Рава» Рава-Руська – ФК «Добросин»
56. «Думна» Ременів – «Буг» Буськ
57. «Шляховик» Запитів – «Спиртовик» Лопатин
58. ФК «Сокаль» – ФК «Яричів» Н. Яричів
59. «Рата» В. Мости – «Богун» Броди (1 квітня)
60. «Енергетик» Добротвір – ФК «Синьковичі»

Одинадцятий тур 15 липня – неділя
61. ФК «Синьковичі» – ФК «Рава» Рава-Руська
62. «Енергетик» Добротвір – «Богун» Броди
 (8 квітня)
63. ФК «Яричів» Н. Яричів – «Рата» В. Мости
64. «Спиртовик» Лопатин – ФК «Сокаль»
65. «Буг» Буськ – «Шляховик» Запитів
66. ФК «Добросин» – «Думна» Ременів

Початок матчів: у вихідні дні – 14.00-16.00 год.; робочі дні – 15.00-17.00 год.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...