Home / Цікаво знати / Дороги Сокальщини, або “халтура” від Сокальського райавтодору

Дороги Сокальщини, або “халтура” від Сокальського райавтодору

Скільки не говоримо про наші дороги, а вони, на жаль, не стають кращими на багатьох відтинках. Чому? В першу чергу, напевно, тому, що в філії «Сокальський райавтодор» і далі допотопна техніка. А ще халтурять. До речі, слово «халтурять» в Словнику української мови має таке значення: «Несумісна, неакуратна робота, без знання справи, без почуття відповідальності…».

Голова Асоціації сільських та селищної рад Сокальщини, Лучицький сільський голова Володимир Черечін не раз оббивав пороги керівників, зокрема, говорив про стан дороги до Лучиць, та й взагалі у районі, голові ОДА Михайлові Цимбалюку. Пересвідчився у цьому і голова обласної ради Олег Панькевич, який побував у Лучицях. Напевно, тому й зрушилося це питання. На відтинок дороги Лещатів – Лучиці з обласного бюджету було виділено дев’яносто тисяч гривень. Зраділи люди, перевізники – нарешті буде дорога, засиплять величезні ями, адже автомобілі уже в деяких місцях проїжджали полями.

І ось до роботи взялися працівники філії «Сокальський райавтодор». Але, яке було здивування, що вони позасипали ями одним щебенем. Тільки окрему ділянку (майже двісті метрів) залили смолою з… чайника, це при в’їзді в Лучиці, тут щебінь тримається. В інших місцях він уже порозлітався по узбіччях дороги.

До речі, як сказав у розмові депутат районної ради Ярослав Гнатюк, райавтодорівці завзято працювали тільки в перший день, а потім робота пішла мляво, а, головне, не дотримано технології ремонту дороги.

Й до Лещатова так її всю не відремонтували, перед лісом і далі великі ями, не засипані щебенем. Трава не обкошена, узбіччя не доведені до ладу.

Тепер люди переживають, жалкують за викинутими на вітер коштами. За них, напевно, вони б самі зробили краще. Тож цікаво, чи може філія «Сокальський райавтодор» добре поремонтувати дороги? Виходить, що ні!

Не дарма, це питання неодноразово заслуховували на сесіях районної ради, але до депутатів керівництво філії та Служби автомобільних доріг Львівщини не прислухається. То ж, напевно, не варто ними послуговуватися. Але виходити з такого становища потрібно.

Вже й жителі Перетік заявляють про перекриття дороги. Кошти на ремонт дороги Червоноград – Перетоки виділено (130 тисяч гривень), але чи освоїть їх «Сокальський райавтодор»? Адже на календарі – жовтень, погода вже не та.

Очільники району Микола Мисак та Ігор Дацюк на нарадах з керівниками постійно порушують проблему ремонту доріг. Але, на жаль, начальник філії Володимир Квартирук не приходить на наради або немає конкретних дій. За його словами, «як скаже керівництво у Львові».

Можливо, вже депутати обласної ради від Сокальщини запитають те керівництво, чи можна так халтурити?

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Як правильно вибрати якісну косметику?

Проблема нерівного тону шкіри досить актуальна ...