Цікаво знати

Епіляція воском: міфи і реальність

Жінкам завжди хочеться бути красивими, а навесні тим більше!

Гладка шкіра – одна із запорук краси, адже зайва рослинність виглядає як мінімум неестетично. На сьогоднішній день існує ряд методів, що допомагає позбавитися від зайвої рослинності, серед найбільш популярних – бритва, крем, лазерна та воскова епіляція. Кожен з цих методів заслуговує на увагу, фахівці салону Свит епіляції, спеціалізірущегося на воскової епіляції в Києві розкажуть про що не варто забувати, вибираючи кожен з методів.

Про плюси і мінуси бритви і крему багато говорити не варто, так як вони цілком очевидні – волосся росте швидко, так як воздейсвтія на цибулину немає, при цьому виростає товщі, таким чином стає дедалі помітнішою і помітніше. Але, звичайно ж, і ці методи не позбавлені плюсів – депіляція бритвою проходить в домашніх умовах, особливі навички для проведення процедури не потрібні.

Лазерна та воскова епіляція викликають багато суперечок, у кожного методу є шанувальники. Але хотілося б прибрати деякі помилки щодо лазера. Численна реклама називає її процедурою, прибирати волосся назавжди, тому жінки, пряйдя в салон, очікують, що зробивши одну процедуру, позбудуться волосся повністю. Але це, на жаль, не так. Для отримання відчутного ефекту, необхідно провести від 8 процедур, частіше навіть від 12, але зі зміною гормонального фону, вся рослинність може повернутися знову. Гормональний фон змінюється після пологів, хвороб і іноді при впливі різних чинників. Тому не варто сподіватися, що пройшовши курс лазерної епіляції, ви позбудетеся від волосся раз і назавжди.

Депіляція воском так само не позбавляє від волосся назовсім, але після кожної процедури волоски ростуть світліше і тонше. Якщо ж порівнювати больові відчуття від лазера і воску, то можна відзначити, що перша процедура проходить болісно при обох методах. Але воскова епіляція, на відміну від лазерної, стає менш болючою з кожним разом, а вже десь після 3-п'яте процедури, хворобливі відчуття зникають взагалі. Кожна процедура лазером однакова по інтенсивності болю.

І нарешті, дуже важливо не забувати дотримуватись основних правил поведінки після лазерної епіляції – не можна засмагати 2 тижні до процедури і 2 тижні після процедури. Процедура проходить раз на 5 тиждень, а тому, залишається 1 тиждень для засмаги. Напевно, у весняно-літній період це може послужити значним фактором не вибирати її. Вже якщо і хочеться спробувати на собі ефективність цієї методики, то краще відкласти до менш сонячних днів взимку або восени. У воску таких немає протипоказань, утриматися від засмаги потрібно всього лише на дві доби і не мочити зону епіляції в плині шести годин.

Ще більше інформації про різні методи позбавлення від небажаної рослинності, правильному догляді до і після, можна прочитати на сайті салону воскової епіляції Свит епіляції.

Голос Сокальщини на GoogleNews