Home / Цікаво знати / Як працює система безперервної подачі чорнила?

Як працює система безперервної подачі чорнила?

СБПЧ для принтерів і МФУ від компанії Brother – це доступний і ефективний вибір для якісної кольорового друку фотографій, ілюстрацій і документів.

Компанія Brother охоплює всі ніші друкованих робіт і надає принтери і МФУ для офісу, будинку і фотографічної професійного друку. Продукція компанії працює з різними колірними схемами та дозволами. СБПЧ від виробника Inksystem забезпечує комплекти донорів з 4-9 квітами в схемі, що дозволяє досягати при високих налаштуваннях дозволу, прийнятних і дуже високих результатів при роботі з професійними фотографіями.

Технологія СБПЧ

Компанія Brother, як і інші виробники пристроїв для друку, забезпечує доступність самого принтера або МФУ, помітно підвищуючи вартість витратних матеріалів для нього. Так компенсуються гроші, втрачені на доступній продажу пристроїв.

СБПЧ забезпечує безперебійну подачу чорнила в картридж. На відміну від оригіналів, картриджі не мають резервуара для чорнила, вони приймають витратний матеріал з донора по силіконовому каналу. В іншому картридж ідентичний вихідному від виробника.

У СБПЧ підтримується герметичність і чорнило в результаті надходять на друкувальну головку принтера. В одному донорі ємність 130 мілілітрів, що значно більше, ніж в оригінальних.

Для широкоформатних рішень і плотерів використовують перезаправні картриджі, обсяг яких більше, ніж у оригіналів.

Переваги СБПЧ

Установка СБПЧ проводиться безкоштовно. Проте, навіть при самостійній установці вам не буде потрібно спеціальних знань і навичок, а сама процедура займе не більше 15 -ти хвилин.

Для того, щоб пристрій працював коректно необхідно стежити за акуратністю заправки донорів. Чорнило не повинні розлитися, а тим більше – засмітитися. Забруднення може передатися на друкувальну головку, що призведе виходу її з ладу. Безпека роботи вимагає уважного відстеження рівня чорнила в донорах.

Завдяки СБПЧ продуктивні темпи друку значно збільшуються. Не витрачається час на заміну картриджа та очистку друкуючої головки. Велика місткість донора подовжує максимальні друковані сесії.

Витрати на друк знижуються в 20-60 разів залежно від моделі принтера або МФУ, а також обраного типу друкованих матеріалів. Фотографічна друк у високій якості вимагає покупки фотопаперу. І тільки це придбання буде найбільш витратним в процесі роботи зі знімками.

Багаторазове заповнення донорів, необмежений термін експлуатації за умови коректного використання обумовлює привабливість СБПЧ для офісної роботи, а також друку фотографій і документів у спеціальних сервісах.

Герметична система запобігає поломки картриджа від влучень повітря. Подібні проблеми, як правило, виникають при заміні оригінальних витратних матеріалів. Завдяки надійності системи робочий ресурс друкованих деталей помітно збільшується.

Однією з основних проблем з оригінальними матеріалами є необхідність замінювати картридж після того, як витратиться один колір, між тим інші кольори ще можуть бути готовими до друку. СБПЧ можна заповнювати відповідно до реальних витрат фарби.

Ви можете заправити донори тим типом чорнила, який необхідний для поточного завдання з друку.

Якщо вас зацікавила система безперервної подачі чорнила Brother, дзвоніть нам за зазначеному номеру просто зараз. Ми надамо детальну консультацію і допоможемо вибрати найбільш прийнятний для вас варіант.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...