Home / Цікаво знати / Незворотній курс Української Держави

Незворотній курс Української Держави

Останні події навколо підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом не залишили байдужим жодного українця. На спільному засіданні Сокальських районної та міської рад, Сокальська районна державна адміністрація вкотре задекларувала підтримку євроінтеграційному курсу Української держави. Президент України Віктор Янукович під час офіційного візиту до Австрії та у своєму інтерв’ю тележурналістам українських телеканалів наголосив, що країна продовжуватиме курс на євроінтеграцію. «Ми будемо йти своїм шляхом, ми будемо робити все, щоб Україна ставала економічно міцнішою, сильнішою», – сказав Глава держави.

Президент підтримує євроінтеграційні прагнення учасників Євромайданів у країні, водночас, виступаючи проти їх політизації.

За його словами, Україна визначилася щодо підписання Угоди з Європейським Союзом. Все, що стосується умов, є принциповим питанням і повинно відбуватися в інтересах українського народу.

У зв’язку з цим Віктор Янукович підкреслив, що для переходу української економіки на європейські стандарти необхідно не менше 20 мільярдів (євро)
на рік, «а в цілому до 2017 року приблизно 160 мільярдів (євро)».

«Підписання угоди – не вступ України в Європейський Союз, і Україна не буде долучена до європейських фондів», – зауважив Глава держави.

Він підкреслив, що протягом тривалого часу Україна вела переговори на різних рівнях з різними структурами Європейського Союзу в торгово-економічних питаннях, питаннях енергетики.

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович.

Наталія КАРТАШОВА,
голова Сокальської районної державної адміністрації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Обслуговування IT-інфраструктури – рішення для Вас

Як грамотно організувати обслуговування IT-інфраструктури компанії ...