Home / Цікаво знати / Потрібне пальне

Потрібне пальне

21 листопада, об 11 год. 30 хв., нам повідомили, що горить торф поблизу с. Ванів. Того ж дня оперативна група Сокальського РС ГУ ДСНС України об’їхала торфополя і виявила додаткове загоряння торфу окремими осередками в с. Ванів на площі 10 га, у с. Стаївка на площі 0,5 га та у с. Корчів на площі 0,7 га (окрім 8 га, які горять у с. Стаївка).

На гасіння торфу в селах Корчів та Стаївка було витрачено резерви пальномастильних матеріалів Головного управління ДСНС України у Львівській області, Червоноградського МВ та Сокальського РС – понад 10,5 тонни. У зв’язку з обмеженою кількістю пального, гасіння торфу в с. Корчів на площі 1,5 га та 0,3 га проводять 17 чоловік особового складу із використанням п’яти мотопомп та шести стволів «А».

Гасіння торфу в селах Ванів, Стаївка та Корчів потребує значної кількості пальномастильних матеріалів, які нині в підрозділах ДСНС України у Львівській області відсутні.

Після того, як їх виділять з резервного фонду Львівської ОДА чи Сокальської РДА, продовжимо гасити торфи на вищезазначених ділянках. 

Олег ТИМЧАК, начальник Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській обл., підполковник служби ЦЗ.   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Правильний інтернет-магазин будматеріалів – це успіх в ремонті

Сучасний світ дає змогу купити кращу ...