Home / Цікаво знати / Про санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Про санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Одним із пріоритетних напрямів у діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей санаторно-курортним лікуванням.

Для реалізації Програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей упродовж 2013 року використано 2271,5 тис. грн. Застраховані особи і члени їх сімей отримали 284 путівки на санаторно-курортне лікування, на що було витрачено 1781,5 тис. грн. Улітку 2013-ого оздоровлено 125 дітей на суму 315,0 тис. грн. Тривалість зміни склала 21 день. Середня вартість путівки становила 2510 грн.

На 2014 рік згідно з планом розподілу виділено 254 путівки на загальну суму 1805,4 тис. грн. в тому числі: на перший квартал – 43 путівки; другий – 72; третій – 85; четвертий – 54 путівки.

Застраховані особи мають можливість впродовж року поправити своє здоров’я у санаторіях Трускавця, Миргорода, Закарпаття, Криму, Одеси та на інших курортах за різними профілями захворювань: системи кровообігу, органів опори та руху, нервової системи та хребта, органів травлення, обміну речовин та ендокринної системи, урологічних та інших.

Отримати санаторно-курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники), а саме – фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємствах, установах, організаціях не залежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, а також добровільно застраховані особи.

Умови отримання путівки: при наявності медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування (форма 070-о) працівник пише заяву на ім’я голови комісії (уповноваженого) із соціального страхування з проханням виділити путівку. На період санаторно-курортного лікування працівник повинен перебувати у відпустці. Протягом календарного року застрахована особа має право отримати лише одну путівку, оплачену коштом Фонду з частковою оплатою її вартості в розмірі 20%, а для лікування дитини в супроводі дорослого – 10% її вартості.

Звертаємо увагу голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій на своєчасне подання заявок на санаторно-курортне лікування до районної виконавчої дирекції і максимальне забезпечення ними застрахованих осіб, які потребують цієї соціальної послуги, гарантованої законодавством.

Сокальська районна виконавча
дирекція ЛОВ ФССзТВП. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Обслуговування IT-інфраструктури – рішення для Вас

Як грамотно організувати обслуговування IT-інфраструктури компанії ...