Home / Цікаво знати / Обережно, шахраї!

Обережно, шахраї!

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що останнім часом в органах Міндоходів, в тому числі Львівської області, мали місце непоодинокі факти вчинення шахрайських дій під видом або від імені працівників Міндоходів, з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності.

Так, на мобільний телефон посадової особи суб'єкта господарської діяльності телефонує невідомий, який звертається нібито від імені керівника підрозділу Міндоходів або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) із проханням надати гроші у борг (на потребу працівників податкової інспекції чи надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з Міндоходів України, тощо) або вимагає кошти за непроведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Діють такі особи через посередника, у більшості випадків – водія, який не обізнаний у тому, що відбувається, і виконує лише функцію отримання та передачі грошей.

Вказані факти підривають авторитет працівників Міндоходів та знижують рівень довіри з боку підприємців.

Про всі можливі шахрайські та провокаційні дії відносно суб’єктів господарської діяльності просимо негайно інформувати УВБ ГУ Міндоходів у Львівській області за телефоном (032) 297-36-09.

Андрій МАГДЯК,

начальник УВБ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...