Home / Цікаво знати / Під заступництвом Богородиці

Під заступництвом Богородиці

У день великого християнського свята Покрови Божої Матері на шахті «Відродження» ДП «Львіввугілля» освячено фігуру Богоматері, що зустрічатиме гірників при в’їзді до підприємства.

З перших віків прийняття християнства засвідчують історичні згадки про різні випадки Благодатної допомоги Матері Божої віруючим. Вже той факт, що запорозькі козаки вважали Богородицю своєю покровителькою, говорить про велику любов і шану нашого українського народу до Богоматері.

– Йдучи на роботу, відтепер кожен працівник шахти, – сказав о. Дмитро з собору св. Йосафата, – може доручити себе опіці Пресвятої Богородиці. Праця шахтарська – небезпечна та звитяжна. Знаю це не з чиїхось слів, а зі свого досвіду – 28 років я спускався у забої прибузьких шахт, колись працював і на «четвертій» Великомостівській. Тому для мене велика честь нині у сані священнослужителя освятити фігуру Діви Марії саме на цьому підприємстві. Велика шана усім тих, хто долучився до такої богоугодної справи.

На освячення каплиці, завітали профспілкові лідери – голова Львівської територіальної організації Укрвуглепрофспілки Олег Турчин та голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червоноград Михайло Шабля, а також заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» з виробничих питань Андрій Дяченко.

Марія ЛУЦЕНКО.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...