Home / Цікаво знати / Подання податкової звітності в електронному вигляді до органів Державної податкової служби в 2011 році

Подання податкової звітності в електронному вигляді до органів Державної податкової служби в 2011 році

Відповідно до п. 49.3 ст. 49 глави 2 Податкового кодексу України податкова декларація подається до органу державної податкової служби за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України, в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Згідно з п. 49.4 ст. 49 глави 2 Податкового кодексу платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Тож з 2011 року не є обов’язковим подання податкової звітності в електронному вигляді до органу податкової служби, за винятком великих та середніх підприємств.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.      

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...