Home / Цікаво знати / Переваги та особливості використання засобів для тонування волосся

Переваги та особливості використання засобів для тонування волосся

Тоном називається косметичний засіб, що змінює на кілька відтінків початковий колір волів. Змивається воно швидше, ніж фарба, оскільки не змінює пігмент волоса, тому що не проникає в його структуру.

Переваги косметичного засобу

Кардинально змінити колір своєї зачіски за допомогою даного засобу неможливо, зате волосся після його використання не псуються і не втрачають свого блиску. Якщо колір, отриманий після фарбування, вам не сподобається, ви легко зможете все виправити. Колір змиється вже через пару тижнів, а за допомогою спеціальних засобів зможете позбутися від нього ще швидше.

Якісний тонік для волосся не истончает і не пересушує їх, не робить тьмяними або ламкими. Тому після використання даного засобу вам не доведеться витрачати гроші на придбання спеціальних косметичних засобів, що забезпечують догляд за пофарбованими пасмами.

Відсутність аміаку в складі тоніка виключає можливість нанесення волоссю будь-якої шкоди при його використанні. Ця щадна фарба зовсім не пошкоджує структуру волосся і не шкодить волосяних цибулин. Більш того, багато хто з тонуючих засобів в складі своєму мають натуральні компоненти, що роблять шевелюру здорової, шовковистою, блискучою і м'якою.

Резюмуючи, можна виділити наступні переваги тонуючих засобів:

1. Швидке фарбування: колір змінюється через 10-20 хвилин після нанесення засобу. Змінюючи термін дії суміші, можна регулювати інтенсивність тону.

2. Безпека. Засоби відтінків бальзами надають щадне вплив, оскільки не проникають всередину волосків.

3. Посилення блиску. Вітамінні комплекси і масла, присутні в складі таких коштів, роблять локони еластичними, збільшуючи їх природний блиск.

4. Додаткове зволоження, відновлення водного балансу пасом і шкіри голови.

5. При необхідності фарбу можна швидко змити з пасом за допомогою оцтового або лимонного ополіскування, повернувши первісний колір.
особливості складу

Від стандартних фарб тоніки відрізняються тим, що продаються вже у вигляді готового до вживання бальзаму.

До складу тонуючих засобів зазвичай входять такі компоненти:

• Маслянисті суспензії забезпечують зміцнення локонів і захист їх від пересихання;

• Натуральні природні барвники гарантують отримання красивих, яскравих відтінків;

• Ароматичні добавки надають волоссю приємний запах.

Тонуюча косметика для волосся може використовуватися досить часто – кожні півтори-два тижні, не завдаючи шкоди локонам. Завдяки цьому щомісяця можна пробувати два нових відтінків, вибираючи при цьому власний, неповторний стиль.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу

Напередодні Дня захисника України прикордонники разом ...