Home / Цікаво знати / Про громадські слухання щодо розташування вежі стільникового звязку в Карові

Про громадські слухання щодо розташування вежі стільникового звязку в Карові

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про проведення громадського обговорення проекту містобудівного обгрунтування розташування об’єкта телекомунікаційної інфраструктури баштової конструкції (вежі стільникового та радіорелейного зв’язку) на території Карівської сільської ради Сокальського району Львівської області

Відповідно до вимог Закону України «Про планування і забудову територій», з метою одержання зауважень і пропозицій від громадськості проводиться громадське обговорення містобудівного обгрунтування розташування об’єкта телекомунікаційної інфраструктури баштової конструкції (вежі стільникового та радіорелейного зв’язку) ТОВ «Укртауер» на території Карівської сільської ради Сокальського району.
Замовником даної містобудівної документації виступає ТОВ «Укртауер», виконавцем – ПП «БАКАЛМВ». Дана містобудівна документація передбачає розміщення об’єкта телекомунікаційної інфраструктури баштової конструкції (вежі стільникового та радіорелейного зв’язку) на земельній ділянці площею 0,02 га.

Із змістом містобудівного обгрунтування можна ознайомитися в приміщенні Карівської сільської ради. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою: с. Карів Сокальського району.

Громадське обговорення відбудеться 21 лютого 2011 року в приміщенні сільської ради о 12.00 год.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

готель Едем

Готелі Львова

Львів – місто, яке не втрачає ...