Home / Цікаво знати / Реєстрацію мопедів продовжено до 11 липня 2011 року

Реєстрацію мопедів продовжено до 11 липня 2011 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року №1371 дозволено спрощену процедуру реєстрації транспортних засобів об’ємом двигуна до 50 см. куб. (мопедів).

До спрощеної реєстрації (за висновком УДАІ) допускаються мопеди, які мають об’єм двигуна до 50 см куб. та придбані власником до 29 грудня 2009 року.

Для проведення перевірки, підготовки висновку за результатами перевірки та в подальшому реєстрації мопедів їх власникам, які проживають в містах Червоноград, Соснівка, смт. Гірник, Сокальському та Радехівському районах, необхідно звернутися в Червоноградське ВРЕР ДАІ при ГУ МВС України у Львівській області за адресою: м. Червоноград, вул. Козацька, 2, контактні телефони: 39945, 39578. При цьому необхідно представити мопед для огляду, а також мати при собі паспорт громадянина України, документ, на підставі якого придбаний мопед (якщо є в наявності).

Наголошуємо, що згідно з службовою телеграмою ДДАІ МВС України від 1 грудня 2010 року №4/811323, строк спрощеної процедури реєстрації мопедів продовжено до 1 липня 2011ого.

Андрій КОЦУР, начальник Червоноградського ВРЕР ДАІ при ГУ МВС України у Львівській області, капітан міліції.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...