Home / Цікаво знати / Скільки нам ще летіти на конях війни…

Скільки нам ще летіти на конях війни…

У неділю, 23 березня, відбулося віче біля пам'ятника Т. Г. Шевченку. Його лейтмотивом стали єдність українців й України та підтримка Збройних Сил України, які перебувають в окупованому російськими солдатами Криму. Віче вів журналіст телерадіокомпанії "Сокаль" Олександр Новацький, котрий інформував про події, які відбуваються на півострові.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. А далі священики – митрофорний протоієрей, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Ярослав Кащук та декан Сокальського деканату, отець Петро Звір закликали до єдності, духовності, порозуміння, свободи, жертвування в ім'я національної ідеї та України…

Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об'єднаного районного військового комісаріату Микола Лисак повідомив, що Україна перебуває у дуже важкому стані. Збройні сили потребують фінансових, матеріальних та людських ресурсів. "Кожен день ми відправляємо по декілька осіб до лав Збройних сил. У першу чергу – громадян, які вже пройшли військову підготовку і мають військово-облікову спеціальність і здатні без додаткової перепідготовки та навченості стати у стрій. Збройні сили зараз потребують військових спеціалістів, військовозобов'язаних, які проходили вишкіл в авіаційних, танкових та артилерійських підрозділах", – сказав він.

 Комісар району закликав військовозобов'язаних: рядових (до 40 років), сержантський та офіцерський склад (до 45-50 років) прийти у військкомат, для уточнення своїх військово-облікових даних. На теренах області формується декілька додаткових підрозділів. Це батальйони Самооборони, територіальної оборони, підрозділи Національної гвардії. Хто має належний стан здоров'я і бажає служити, мають прийти у військкомат, який працює цілодобово. "Хто що би не говорив – військові сили здатні і виконають свій обов'язок", – зазначив комісар Микола Лисак.

– Сокальська районна рада чотири місяці і один день тому, 22 листопада 2013 р., тут, біля пам'ятника Т. Шевченку, зібралася на позачергову сесію, щоб висловити рішучий протест проти рішення тодішнього Кабінету Міністрів щодо відмови підписання асоціації з Європейським Союзом, – сказав голова Сокальської районної ради, голова Штабу національного спротиву Ігор Дацюк. – І сьогодні ця перша вимога, з якої почалася революція і скинення режиму Януковича, є частково виконана. Адже 21 березня підписана політична частина асоціації з Європейським Союзом. Будемо сподіватися, що до кінця року відмінять візовий режим з Європою і ми зможемо, не стоячи в чергах, їхати в будь-яку країну Європейського Союзу.

Любов ПУЗИЧ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...