Home / Цікаво знати / Відбувся ІV етап XІІ чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?»

Відбувся ІV етап XІІ чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?»

У диско-клубі «Вікторія» відбувся ІV етап XІІ чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 15 кращих команд району. 

Напередодні цієї гри лідером були «Деміурги» (капітан Микола Сідельник), які в разі перемоги на цьому етапі практично гарантували собі чемпіонський титул. Також шанси на чемпіонство зберігали діючий чемпіон Сокальщини «Фенікс» (Богдан Лисий), шестиразовий чемпіон – жвирківська команда «1715» (Тарас Малюх), та переможець трьох сезонів – «Чемпіони» (Віктор Івануса). 

Перший тур завершився впевненою перемогою команди «1715», другим був «Фенікс», дуже невдало зіграли в цьому турі «Деміурги» та «Чемпіони». У другому турі закріпила своє лідерство команда «1715», друге місце поділили «Фенікс» та «Чемпіони». У третьому турі найкращу гру продемонстрували «Чемпіони», дещо від них відстали «1715» та «Фенікс». Таким чином ця гра, завершилася переконливою перемогою команди «1715», друге місце в цьому етапі виборов «Фенікс», фінішний спурт дозволив «Чемпіонам» застрибнути на третю сходинку п’єдесталу пошани. 

Отже, напередодні останнього етапу змагань в чемпіонаті склалася надзвичайно інтригуюча ситуація: лідером змагань є команда «1715», яка набрала 29,5 балів, на півбала відстають «Деміурги» і замикає призову трійку з 28 очками «Фенікс». Перемога в фінальному етапі будь-якій з цих команд гарантує чемпіонський титул. Також хороші шанси на призову трійку зберігають «Чемпіони». Таким чином останній етап обіцяє бути чи не найцікавішим за всю історію проведення чемпіонатів Сокальщини з гри «Що? Де? Коли?»

Організаторами XII чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація. Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернет-мережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...